سوالات متداول

ایراد در بلبرینگ های موتور زیاد بودن حجم لباس در مخزن لباسشویی گیرافتادن جسم خارجی بین چیلک و مخزن و ایراد در پولی ها

خرابی تسمه خرابی یاتاقان قاطی شدن دور تند و کند به علت مشکل در تایمر خرابی پمپ آب و خالی نشدن آب تراز نبودن دستگاه

دلایل داغ نبودن آب داخل مخزن لباسشویی به علل ذیل است .خرابی ترموستات و یا تنظیم نبودن آن خرابی المنت قطعی سیم رابط به المنت

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی است در نخستین قدم شلنگ های دستگاه را بررسی فرمایید و از سوراخ نبودن آن مطمئن شوید بعد از آن لاستیک های درب ورودی را بادقت نگاه کنید تا مطمئن بشید که آن ها دچار پوسیدگی و یا پارگی نشده باشد.

مهم ترین علت نچرخیدن ماشین لباسشویی حجم لباس ها است، در صورتی که حجم لباس ها کم و یا زیاد است، شما با این مشکل روبه رو خواهید شد. سعی کنید همیشه حجم لباس هایی که در دستگاه میباشد با ظرفیت ماشین همسان شود. در صورتی که این مشکل برطرف نشود حتما با یک تعمیرکار متخصص تماس گرفته شود.

هنگامیکه شلنگ تخلیه مسدود شد، آب دستگاه خاموش نخواهد شد.در صورتی که با این مشکل روبه رو هستید نخست منبع آب را خاموش فرمایید، سپس شلنگ تخلیه را جدا کنید و داخل آن را تمیز فرمایید.در صورتی که آب از راه آب پایین نرفت با کمک یک سیخ یا میله داخل لوله آب راه را تمیز فرمایید.

مهم ترین علت برای نچرخیدن درام ماشین لباسشویی آن میباشد که حجم لباسی که داخل ماشین لباسشویی میباشد بسیار بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی است پس در صورتی که احساس میکنید که درام ماشین لباسشویی شما نمی چرخد حتما تعداد لباس های داخل ماشین را کاهش دهید. البته دلیل دیگری هم برای نچرخیدن درام میتواند باشد آن هم بسته نشدن درب ماشین لباسشویی است.